انیمیشن سینمایی ایلیا جستجویی قهرمان

به نقل از روابط عمومی فیلم، «ایلیا؛ جستجوی قهرمان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید علی موسوی‌نژاد که از ۲۳ اسفند ماه توسط پخش بهمن سبز در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است، داستان آرش یکی از چهار گیمر برتر جهان است که وارد یک بازی آنلاین عجیب شده است. خانواده‌ آرش تلاش می‌کنند او را از خطرات این بازی حفظ کنند ولی توطئه بزرگتری در پیش است …

با پایان تعطیلات نوروزی ثبت نام اکران‌های دانش آموزی فیلم سینمایی «ایلیا؛ جستجوی قهرمان» از طریق سامانه پرورشی سیدا sida.medu.ir برای مدارس سراسر کشور آغاز شده است.

«ایلیا؛ جستجوی قهرمان» تاکنون با جذب ۴۲ هزار مخاطب توانسته به فروشی بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در گیشه سینماها دست یابد. اکران این اثر که دارای پروانه تأیید محتوا از وزارت آموزش و پرورش است علاوه بر سینما از طریق سامانه اکران سیار پخش بهمن سبز با آدرس esayar.ir در خارج از سینما نیز جریان دارد.

حامد عزیزی، علی زکریایی، بهار نوحیان، محمد جهانپا، مبین عطاری، زینب برات‌زاده، آرمین مرگان، سلنا گلزاری، جواد عبدی، حسین صانعی، عباس توحیدی، مهدی طاهری و مرتضی عطار از جمله بازیگران این فیلم هستند.

«ایلیا؛ جستجوی قهرمان» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید علی موسوی‌نژاد، نامزد بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین جلوه‌های ویژه و برنده جایزه ویژه هیات داوران سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شده و لوح افتخار دستاورد هنری بخش فیلم‌های داستانی بلند چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار را کسب کرده است. این فیلم توسط استودیو سینمایی تصویر روشن خراسان و موسسه سینمایی قم تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟