انیمیشن سینمایی ایلیا

با پایان تعطیلات نوروزی و اضافه شدن اکران‌های دانش‌آموزی به سبد فروش «ایلیا، جستجوی قهرمان» این فیلم توانست به فروش ۳ میلیارد تومان در گیشه سینماها دست پیدا کند.

بر اساس اطلاعات سمفا، فیلم سینمایی «ایلیا، جستجوی قهرمان» در بازه زمانی ۲۵ فروردین‌ تا اول اردیبهشت ماه با فروش ۱۹۴۰۵ بلیط در ۹۹۷ سانس توانست نسبت به هفته گذشته خود که ۹۷۶۰ قطعه بلیط در ۹۵۲ سانس فروش داشت، افزایش فروش ۹۹ درصدی در گیشه سینماها را تجربه کند و از جایگاه ششم جدول فروش به جایگاه چهارم برسد و بعد از فیلم‌های «تمساخ خونی»، «سال گربه» و «بی بدن» قرار بگیرد.

«ایلیا؛ جستجوی قهرمان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدعلی موسوی‌نژاد که از ۲۳ اسفند ماه توسط پخش بهمن سبز در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است، داستان آرش یکی از چهار گیمر برتر جهان است که وارد یک بازی آنلاین عجیب شده است. خانواده‌ آرش تلاش می‌کنند او را از خطرات این بازی حفظ کنند ولی توطئه بزرگتری در پیش است… .

«ایلیا؛ جستجوی قهرمان» نامزد بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین جلوه‌های ویژه و برنده جایزه ویژه هیئت داوران سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شده و لوح افتخار دستاورد هنری بخش فیلم‌های داستانی بلند چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار را کسب کرده است. این فیلم توسط استودیو سینمایی تصویر روشن خراسان و موسسه سینمایی قم تولید شده است.

هم‌اکنون ثبت نام اکران‌های دانش آموزی فیلم سینمایی «ایلیا؛ جستجوی قهرمان» از طریق سامانه پرورشی سیدا (sida.medu.ir) برای مدارس سراسر کشور و سامانه esayar.ir جهت اکران سیار خارج از سینما در حال انجام است. «ایلیا؛ جستجوی قهرمان» دارای پروانه تأیید محتوا از وزارت آموزش و پرورش بوده که هم اکنون در سینماها در حال اکران است.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟