پاتوق مستند

«روزی که رفت» اکران می‌شود/نقداثری درباره ویرانی بافت تاریخی مشهد

مستند تاریخی «روزی که رفت…» ساخته هادی معصوم‌دوست ۱۴ تیر در دومین برنامه «پاتوق مستند» به نمایش و نقد و بررسی گذاشته می‌شود.

به نقل از روابط عمومی «پاتوق مستند»، دومین جلسه از فصل جدید برنامه «پاتوق مستند» به نمایش و نقد و بررسی مستند تاریخی «روزی که رفت…» ساخته هادی معصوم‌دوست اختصاص دارد.

این برنامه با اجرای حامد شکیبانیا و با حضور سیدحسین شهرستانی مدیرگروه حکمت هنر پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و هادی معصوم‌دوست کارگردان مستند روز چهارشنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۶ تا ۱۹ در سینما سپیده برگزار می‌شود.
پاتوق مستند روزی که رفت

در خلاصه داستان «روزی که رفت…» آمده است: «بافت تاریخی مشهد رو به ویرانی است. هدایت، مرمت‌گر جوانی است که از پس مرور زندگی خود و خاطرات تاریخی شهر به احیای این بافت تاریخی می‌پردازد.

اولین برنامه فصل جدید «پاتوق مستند» به نمایش و نقد و بررسی مستند «بی‌وتن‌ها» به کارگردانی حسین شمقدری و تهیه‌کنندگی محمدحسن مددی اختصاص داشت.

«پاتوق مستند» از سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سینمایی سوره و در راستای هم‌اندیشی و هم‌افزایی میان مستندسازان و علاقه‌مندان به سینمای مستند، راه‌اندازی شده بود که در فصل جدید با مشارکت مرکز مستند سوره، پخش «رویش» موسسه بهمن سبز، سفیرفیلم و شبکه مستند برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا